Концерт у військовому шпиталі

Продовжується довготривалий волонтерський проект вихованців загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії. 23 лютого вони відвідали бійців, які перебувають на лікуванні у Запорізькому обласному шпиталі, із концертною програмою «Музична феєрія».

Ведучі програми, учні 4-го класу, Калашник Ярослава та Адріянов Руслан, розповідали присутнім про лікувальні властивості музики. Відкрив програму учень 10-го класу Зінченко Ярослав піснею «Їхали козаки». Юні дарування ансамблю «Клавіші» виконували твори класичної та популярної музики. Порадували присутніх своїм співом Худик Софія, Костенко Настя та Калашник Ярослава.

Творчий колектив педагогів дошкільних груп розважив бійців театралізованим дійством «Масляна». Учні ж пригостили бійців традиційними українськими стравами (вареники, гречані млинці та пиріжки), виготовленими працівниками академії під керівництвом фахівця кулінарної справи Криворученко Ю.О.

Проникливий виступ юних артистів не залишив байдужими військовослужбовців. Про це свідчили блиск і захоплення в очах та усмішки на обличчях героїв.

Концертну програму підготували керівники вокальних гуртків загальноосвітньої санаторної школи-інтернату: Крестянінова Л.К., Чикатуєва С.Л., Орловська Ю.Д, керівник дитячого ансамблю «Клавіші» Рахимова В.К. та педагог-організатор Туманян Т.С.

Сповнені патріотичними почуттями, діти та дорослі вкотре довели, що музика – це честь і відвага, мудра порада та найкраща втіха для засмученої людини.