Крокуємо до наукового ліцею з поглибленим вивченням психології вже зараз!

Дистанційне навчання стало не лише випробуванням для освітян та школярів, але й можливістю опанувати нові форми роботи, навчання та спілкування. Після пізнавального тижня психології, багатого на різноманітні заходи в форматі онлайн, психологи загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії вирішили не зупинятися та провели для учнів початкової школи цикл занять на розвиток пізнавальних процесів. Заняття «Pro-Простір» насичене оригінальними психологічними вправами на розвиток просторових уявлень: на визначення ліворуч-праворуч, догори-вниз і т.п. Зустріч «Фокус уваги», як ви вже здогадалися, сприяла розвитку уваги молодших школярів. Вправи «Знайди відзнаки», «Скільки тварин на малюнку?», «Що ти бачиш?», «Знайди правильну тінь», «Муха» та багато інших (на закріплення вміння зосереджувати увагу на кольорі, формі, розмірі) були не тільки цікавими, але й корисними. Високий рівень розвитку пізнавальних процесів є гарним підґрунтям для успішного навчання маленьких майбутніх науковців.