![](https://lyceum.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/347432392_1607785269710667_1834257249736698720_n-e1687166231679-150x150.jpg)
Під час семінару викладачі академії відвідали віртуальний університет WSB-NLU та дізнались про можливості дистанційного навчання у Вищій школі бізнесу, ознайомились з досвідом використання штучного інтелекту в освітньому процесі, взяли участь у роботі фокус-групи за темою «К
лючові компетенції викладача через 5 років», у дослідженні «Інтеракція АІ та вищої освіти» та ознайомились з його результатами.
Завдяки отриманим знанням та досвіду науково-педагогічні працівники зможуть розширити свої можливості щодо використання штучного інтелекту в освітньому процесі та покращити якість надання освітніх послуг здобувачам освіти Хортицької національної академії.
Щиро дякуємо професору Валері Окуліч-Казаріну за цікаву та плідну зустріч!