НЕЗЛАМНИЙ ВИПУСК-2023

Всі випуски мають свою особливість. І цьогорічний також. З кожним останнім дзвоником попередніх років додавалися нові випробування.
Цьогорічні 11-класники пройшли їх всі й гідно витримали ці перешкоди. Тому ми впевнено можемо назвати цей випуск НЕЗЛАМНИМ.
І дуже символічно, що свято Останнього дзвоника випускників 2023-го року пройшло в нещодавно відкритому просторі «Незламний хаб», що розташований в ПК «Орбіта». Ми щиро вдячні адміністрації та персоналу за гостинність, співпрацю та небайдужість. Як зазначила проректор з освітнього процесу та інвестиційної діяльності Хортицької національної академії Позднякова-Кирбят’єва Елліна Геннадіївна: «Цей простір було відкрито ніби під випуск наших 11-класників, їм дуже пощастило, а отже вони – щасливчики!».
Ми вже трохи відзвичаїлися від таких масштабних заходів у офлайн-форматі, тому це свято стало ковтком свіжого повітря і нових натхненних ідей!
Під час заходу було багато теплих привітань, цікавих художніх номерів і, звісно, найочікуваніша подія – отримання свідоцтва про повну загальну середню освіту. Випускників привітала директор наукового ліцею Казаннікова Олена Володимирівна, а також почесна гостя – Голова Запорізької обласної ради  Олена Жук та депутат Оксана Бугайчук.
🌟 Любі випускники, нехай вам щастить й надалі у дорослому житті! А ми завжди раді будемо вам у рідних стінах Хортицької національної академії!
Прокрутити вгору