Місячник безпеки життєдіяльності

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”340″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″]

«Найвищі цінності суспільства – це людина, її життя і здоров’я, недоторканність і безпека – під таким гаслом пройшов Місячник безпеки життєдіяльності у нашій школі, під час якого забезпечено вивчення та повторення з учнями нормативних документів, проведення заходів з безпечної поведінки в громадських місцях, евакуаційних занять, правил користування природним газом, надання першої медичної допомоги, а також проведено конкурс стіннівок та малюнків «Моя безпека», «Здоровий спосіб життя».

03.05.2018 року проведено Всесвітній день охорони праці. Особливо цікавим та пізнавальним дітьми визначено урок «Охорона дитячої праці» за участі страхового експерта Омеляненко Людмила Олексіївна та правовиховна бесіда «Профілактика адміністративних та кримінальних правопорушень серед підлітків» для учнів 5-11-х класів, проведена капітаном поліції Ульяненком Костянтином Володимировичем.

Сподіваємось, що завдяки профілактичній роботі та проведеним заходам для учнів нашого закладу, кожен з них почуває себе у безпеці, знає, як правильно діяти у певних ситуаціях.