«Я тебе ненавиджу, війна!»

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”341″ sortorder=”2420,2419,2421,2426,2422,2427,2423,2425,2424,2428,2429″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″]

11-го травня в Хортицькій національній академії відбувся патріотичний захід, приурочений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вся дружня Хортицька родина зібралася в актовій залі, щоб котрий раз сказати: «Ми пам’ятаємо!». Мета такої серйозної події – не тільки пригадати часи Другої світової війни, але й донести до серця кожної маленької та дорослої особистості, яка страшна та безглузда війна.

Навіть найвеличніші події з часом забуваються на сторінках світової історії, але ми знову пригадуємо жахливі дні і масштабні втрати Другої світової війни. Зачить, ще не час цим подіям стати забутими.

Урочистий захід розпочався Державним гімном, за яким слідувала театралізована постанова під до болю знайомою назвою: «22.06.1941». Історичні факти презентувались у вигляді декількох відеороликів, з яких зібранню нагадали, а дехто і дізнався ( із слізьми на очах) про подвиг українців у Другій світовій війні.
У ці яскраві травневі дні навкруги все розквітає. Тож, і ми сьогодні віддали шану, та за традицією поклали квіти до пам’ятника Сергію Михайловичу Смоленському, який пожертвував своїм життям, визволяючи наш рідний Запорізький край. Хвилина мовчання за всіх полеглих…

Друга світова війна закінчилася перемогою над нацизмом – це, без сумніву, радісна подія. Та з чого ж починається війна? – З байдужості. Байдужості до оточуючого світу, до людей, до їх почуттів? І як добре, що у нас, в Хортицькій національній академії, мир та злагода. Тому, в черговий раз, Народний художній колектив, дитячий музичний реабілітаційний театр «Інклюзив», закликав усіх глядачів – не бути байдужими! Наш народ вистояв та здобув перемогу і свободу в ті часи. Цей подвиг не зможуть зменшити ані десятиріччя, ані соціальні зміни. Віримо у те, що лютий холод у серцях людей зміниться теплою весною і рідна Україна буде процвітати вічно! Окрема вдячність учасникам Народного театру сучасної хореографії “Фенікс” за зворушливий танок.

Прокрутити вгору