Мрії про шкільний стадіон

Спортивні заняття, тренування чи просто активний відпочинок заради здоров’я, гарної фізичної форми та чудового настрою на свіжому повітрі – завжди здорово!
Свої ідеї про організацію сучасного спортивного простору в нашій школі учні втілили в проекті «Стадіон моєї мрії». Захоплюючим був захист проектів колективами 5-11-х класів. Унікальність кожного проекту представлена в макетах, які відображають творчість та обізнаність учнів з умовами формування культури здоров’я та його самозміцнення, а також з вимогами до облаштування та дизайну майданчиків для рухової активності.
Детально ознайомитись з кожним із проектів здорового фізичного середовища в нашому закладі можна в холі, де організована Ekspozona.
Незалежне журі визначає переможців конкурсу проектів, орієнтуючись на програму «Healthy Schools», в якій колектив нашої школи бере участь другий рік поспіль.
Дякуємо всім учасникам за чудові презентації своїх робіт.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”355″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Прокрутити вгору