Нова українська школа: знайти свій скарб

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”347″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″]3 вересня – День знань -для вихованців санаторної загальноосвітньої школи Хортицької національної академії пройшов у новому форматі – особливому і незвичайному.
Для першокласників День знань, найперший у їхньому житті, виявився цікавою грою-квестом «Один день зі шкільного життя». Святково одягнені, разом із батьками вони відвідали дбайливо підготовлені до нового навчального року класи й кабінети, реабілітаційний центр, бібліотеку і їдальню, спортивну й актову зали, відкриваючи для себе унікальний світ своєї «альма-матер». Це дало можливість дітворі краще познайомитися з найпотаємнішими куточками закладу, щоб у майбутньому вільно орієнтуватися в його просторах.
А ось вихованців 2-11 класів санаторної загальноосвітньої школи цей День зібрав на чудовому о. Хортиця. Сьогоднішній ранок для дітлахів і юнацтва був найбільш очікуваний. Ще б пак, скільки цікавих заходів, конкурсів, змагань, майстер – класів чекали на них. Учні разом із вчителями і вихователями зібралися у веселому гайку, тут на них чекав активний захід «Знайди скарб».
Протягом дня збірні команди дівчаток і хлопчиків грали в рухливі ігри, брали участь у спортивних змаганнях і конкурсах. Вихованці під керівництвом вихователів і вчителів фізичного виховання взяли участь у естафетах, перетягуванні канату, грали у футбол і волейбол. Вперше під відкритим небом вчителі практикували уроки з фізики й хімії. Учні від проведених дослідів із водою були у захваті.
І все це на свіжому повітрі з медвяним запахом цілющих трав, із солодким присмаком кришталевих хортицьких джерел, у невимушеній обстановці, в оточенні предковічних дубів.
На обід, щоб добре підкріпити здоров’я і відновити сили, дітвора зібралася на галявині, де на них чекав смачнющий куліш із духмяною приправою та хрумкими свіжими огірочками, прохолодні напої.
Пообіді усі трішки втомлені, проте здорові й веселі, повернулися до школи.
Отже, мета Першого уроку – виховання в учнів патріотичних почуттів , шанобливого ставлення до державної символіки, культурного й історичного минулого України- сьогодні на старті і попри все повинна стати життєвим кредо кожного громадянина України.