Новорічне свято завітало і до дошкільнят

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”319″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Показать эскизы]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]Зима – особлива пора року для малечі. Наші діти чекали на неї з нетерпінням, бо кожне зимове свято в нашому закладі радісне цікаве і пізнавальне, а малюки  дошкільних груп відчувають себе казковими героями і потраплять у зимові пригоди.

Наша талановита акторська група сьогодні принесла багато радості та гарного настрою наймолодшим академікам. Малята залюбки взяли участь у новорічній казці та конкурсах. Казкові персонажі вигадували різні цікаві пригоди для дітей, захоплювали творчими завданнями.

Несподівана поява Вовчика-братика та Лисички-сестрички ледь не зіпсувала новорічний ранок, бо вони намагалися поцупити мішок з подарунками, проте дружня команда досвідчених сміливих та кмітливих «звірят» врятувала Свято завдяки своїй винахідливості та згуртованості.  Дітки розповідали цікаві вірші, співали веселі новорічні пісні, всі кружляли в хороводах навколо красуні-ялинки. Для дітей така яскрава подія стала незабутньою, бо кожний мав змогу розкрити свій талант у святковій новорічній залі.

Під кінець свята усі малята отримали смачні, солодкі новорічні подарунки.

Такий захід  відбувся завдяки підтримці  адміністрації, співпраці вихователів з батьками, вчителями та учнями загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії.