Новорічні сюрпризи продовжуються…

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”317″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″]21 грудня актова зала Хортицької національної академії засяяла різнокольоровими прикрасами, засвітилась вогниками. Зелена красуня – новорічна ялинка, нагадала всім, що Новий рік вже настає. Подарунком вихованцям від нашого шкільного реабілітаційного театру «Інклюзив» стала новорічна казка-фейерія «Попелюшка». Учні в яскравих та ексклюзивних костюмах, педагоги та гості свята із захопленням поринули в світ казкового дійства. Дітвора брала участь у конкурсах, декламувала вірші, співала пісні для Зими та казкової Феї. Дивовижна гра самодіяльних акторів, командна робота педагогів та батьків створили незабутню атмосферу позитиву та святкового настрою. Вкотре казкові герої переконали юне покоління, що творити добрі справи, бути дружніми, згуртованими, чесними – це справжні життєві цінності.

Діти продовжили творчі розваги, танці та спів на Новорічному ярмарку, де за зароблені вихованцями хорти протягом семестру (власна валюта країни «Центріон»), можна було придбати смаколики для себе і цікаві подарунки для рідних і друзів. Багатий вибір  товарів на ярмарку став можливим завдяки батьківській громаді, колективу працівників закладу та небайдужим «Добрим людям» (як вони себе представили). Повними кошиками подарунків і новорічними скриньками, веселими усмішками і бадьорими розмовами завершилась ця подія.

Радість в дитячих очах – це найкраща оцінка організаторам свята!