Оголошення про спостерігачів на виборах

Відповідно до розпорядження Запорізької обласної ради від 13.04.2016 р. №59-св «Про оголошення конкурсу щодо визначення претендентів на посаду ректора комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради»,  оголошений конкурс на заміщення посади ректора комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради і призначені вибори ректора на 30 червня 2016 р.

Засоби масової інформації, які бажають направити своїх представників на вибори ректора Хортицької національної академії, подають письмове клопотання згідно з встановленим зразком до організаційного комітету з виборів ректора (ауд. «Бібліотека») не пізніше ніж за три дні до початку голосування. До клопотання додаються копії документів, що підтверджують реєстрацію ЗМІ, копії документів, що посвідчують особу журналіста та технічного працівника.

Для безперешкодного пронесення акредитованими представниками ЗМІ до приміщення виборчої дільниці апаратури та обладнання, необхідних для організації фото- та відеофіксації виборчого процесу, ними подається не пізніше ніж за 20 годин до початку виборів до організаційного комітету з виборів ректора (ауд. «Бібліотека») заявка, яка містить перелік технічного обладнання. У разі необхідності розташування автомобільної техніки на території Академії у цій заявці наводиться її перелік, з вказівкою номерів державної реєстрації.

Громадські організації, до статутної діяльності яких належать питання освітньої та наукової діяльності, що зареєстровані в установленому законом порядку, які бажають направити своїх спостерігачів, подають письмове клопотання відповідно до встановленого зразка до організаційного комітету з виборів ректора (ауд. «Бібліотека») не пізніше ніж за три дні до початку голосування. До клопотання обов’язково додаються письмові заяви осіб про їх згоду бути громадськими спостерігачами, копії статуту та свідоцтва про державну реєстрацію громадської організації, засвідчені в установленому порядку.

Кандидати, які бажають мати офіційних спостерігачів на виборах ректора, не пізніше ніж за три дні до початку голосування  вносять до організаційного комітету з виборів ректора (ауд. «Бібліотека») письмове клопотання відповідно до встановленого зразка. До клопотання обов’язково додаються письмові заяви осіб про їх згоду бути громадськими спостерігачами.

Детальніша інформація, умови акредитації спостерігачів та представників на виборах ректора, а також порядок їх роботи розміщені у положеннях таких документів, як: «Порядок акредитації та організації роботи спостерігачів від кандидата на посаду ректора на виборах ректора комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради», «Порядок акредитації та організації роботи представників засобів масової інформації на виборах ректора комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради», «Порядок акредитації та організації роботи спостерігачів від громадських організацій на виборах ректора комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради» (див.: веб-сайт академії https://lyceum.khnnra.edu.ua/, сторінка «Вибори ректора»).

Організаційний комітет з виборів ректора

Прокрутити вгору