У здоровому тілі – здоровий дух

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”301″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Показать эскизы]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]15 вересня осінній сонячний день зібрав усіх вихованців санаторної загальноосвітньої школи, структурного підрозділу Хортицької національної академії, на чудовому о. Хортиця.

Профілактика та увага до дитячого здоров’я, формування навичок щодо ведення здорового способу життя – основна мета проведених у цей день акцій та заходів.  Часто наш вдалий чи невдалий день залежить від того, з яким настроєм ми прокидаємося вранці, проте сьогоднішній ранок для вихованців санаторної школи був найбільш очікуваний. Ще б пак, скільки цікавих заходів, конкурсів, змагань, майстер – класів чекали на них сьогодні! І все це – на свіжому повітрі, з медвяним запахом цілющих трав, із солодким присмаком кришталевих хортицьких джерел, у невимушеній обстановці, в оточенні предковічних дубів.

Учні разом з вихователями, вчителями, батьками зібралися у веселому гайку. Протягом дня збірні команди дівчаток і хлопчиків грали в рухливі ігри, брали участь у спортивних змаганнях і конкурсах. Вихованці під керівництвом вихователів і вчителів фізичного виховання  взяли  участь у естафетах, спортивному орієнтуванні, перетягуванні канату.

На обід, щоб добре підкріпити здоров’я і відновити сили, дітвора зібралася на галявині, де усіх чекав смачнющий куліш з духмяною домашньою ковбаскою та хрумкими свіжими огірочками.

А надвечір усі трішки втомлені, проте здорові й веселі, повернулися до школи.