Пам’яті Героїв Небесної Сотні

В Україні сьогодні відзначається День Героїв Небесної Сотні — це пам’ятний день для вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого в Хортицькій національній академії в актовій залі відбувся захід на честь вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Мітинг відкрила Гордієнко Наталія Миколаївна, заступник ректора з наукової роботи. У своїй промові перед студентами вона вшанувала подвиг учасників Революції Гідності, які ціною свого життя відстоювали високі цінності свободи та демократії в Україні.
Цей пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих на Майдані, та захисників України.
Студенти переглянули фільм, присвячений буремним подіям зими 2014 року, який став пам’ятником тим, хто ціною свого благополуччя, здоров’я і навіть життя відстоював свої права та права своїх дітей на гідне майбутнє у власній країні.

Прокрутити вгору