![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Напередодні дня працівників освіти проголошено результати Всеукраїнського конкурсу «Педагог-новатор-2022».
⠀
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
В категорії «Зорепад педагогічної майстерності» свій досвід представляла вчителька математики Ластенко Юлія Вікторівна, а в категорії «Кращий науково-методичний матеріал» – вчителька біології Туманян Тетяна Сергіївна.
⠀
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
За підсумками конкурсу наші вчителі посіли 𝗜𝗜𝗜 місце в номінації «Інноваційний прорив». А це означає, що за результатами голосувань та оцінювання журі досвід, представлений вчителями, увійшов у 10 кращих по Україні.
⠀
![🔴](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/1f534.png)
Вітаємо колег та бажаємо творчого зростання!!!