УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЛЕШМОБІ ДО ДНЯ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я

Погодьтесь, позитивний настрій – найголовніше в житті. Саме оптимізм не дозволяє нам впасти у депресію, особливо в цей нелегкий час, адже порушення психічного здоров’я  руйнує імунітет, впливає на внутрішні відчуття, від яких залежить здоров’я всього організму. Тож запрошуємо усіх  до єднання заради підтримки психічного здоров’я дітей.

💛 Для участі у Всеукраїнському флешмобі потрібно відтворити руханку психологині Світлани Ройз: прості вправи та жести під римовані рядки, що навчають дбати про себе у будь-який час. Подивіться, як здобувачі освіти наукового ліцею долучилися до флешмобу.

💔 На превеликий жаль, затишні та світлі кабінети нашого закладу нещадно зруйновані російським агресором. Однак оптимістичний вогник надії жевріє у серцях дітей і педагогів. Ми всі мріємо про повернення до звичного життя та навчання, про щасливу зустріч зі своїми друзями та вчителями у стінах відновленого ліцею під мирним небом України.

🙏 Якщо ви можете допомогти нам у відновленні другої домівки дітей та відбудові зруйнованого закладу освіти, то зробіть це донатам на рахунок наукового ліцею. Будемо  вдячні за будь-яку допомогу! Віримо у силу щирих сердець небайдужих людей.

• Назва організації: Благодійний фонд освіта і реабілітація
• КОД ЄДРПОУ: 25492257 MOO: 351005
• p/p: UA703510050000026000521384000
• Банк отримувача: АТ «УКРСИББАНК»