Перші ластівки Хортицької національної академії

22 червня в Хортицькій національній академії відбувся захист бакалаврських робіт студентів IV курсу, напрям підготовки «Соціальна педагогіка», на присвоєння їм кваліфікації «бакалавр». Випускники академії звітували перед Екзаменаційною комісією, до складу якої увійшли:
– голова комісії – Федорова Олена Василівна, директор навчально-наукового інституту соціальної педагогічної та мистецької освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, кандидат педагогічних наук, професор;
– заступник голови комісії – Нечипоренко Валентина Василівна, доктор педагогічних наук, доцент, виконуючий обов’язки ректора комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради;
– члени комісії:
Позднякова О.Л., заступник ректора з навчальної роботи Хортицької національної академії, кандидат педагогічних наук, доцент;
Гордієнко Н.М., заступник ректора з наукової роботи Хортицької національної академії, кандидат соціологічних наук, доцент.

Випускники показали глибоке знання обраної теми бакалаврських робіт і практичне її застосування у процесі дослідницької діяльності . Експериментальним майданчиком для практичної діяльності студентів були обрані наступні заклади: загальноосвітня санаторна школа-інтернат, що входить до структури Хортицької національної академії, та загальноосвітні школи й дитсадки Запорізького регіону.

По закінченні захисту випускників привітала голова комісії Федорова Олена Василівна, яка відмітила високий рівень результатів дослідницької діяльності, теоретичної і практичної підготовки студентів, а також визначила високий рівень роботи керівників наукових робіт. Запропонувала не зупинятися на досягнутому і при бажанні вступати до Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького на навчання до магістратури.
В.о. ректора Хортицької національної академії Валентина Василівна Нечипоренко щиро привітала своїх перших ластівок, перших випускників академії, запевнила їх у тому, що Хортицька національна академія має широкі перспективи розвитку і потребує спеціалістів високого рівня, з відмінними організаторськими здібностями, яких вона хотіла б бачити саме в їхній особі через декілька років.
Випускники закладу подякували Екзаменаційній комісії за високу оцінку їхньої праці, а присутнім педагогам за турботу, доброту і терпимість , а також за знання і вміння, набуті у процесі навчання.