«Посилка успіху – 2020»

Цього року загальноосвітня санаторна школа-інтернат Хортицької національної академії взяла участь у конкурсі для вчителів фізичної культури «Посилка успіху – 2020» від Всеукраїнської благодійної організації «Фонд братів Кличко» і стала переможцем.

І ось, нарешті, наш навчальний заклад отримав омріяну винагороду – сучасний спортивний інвентар та необхідне обладнання для занять фізичною культурою і спортом. Нові м’ячі, скакалки, ракетки, манішки, фрисбі спортивні фішки, гімнастичні килимки та багато іншого інвентарю стали у нагоді для невгамовних здобувачів освіти.

Окрилені успіхом, учні та їх наставники знають: у жодному разі не зупинятися на досягнутому і сміливо крокувати вперед!

Дякуємо організаторам #KlitschkoFoundation за можливість втілювати мрії у реальність!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”372″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Прокрутити вгору