Про святкування Дня Соборності України

Відзначення Акту злуки УНР і ЗУНР у Хортицькій національній академії традиційно відбувається у розвитку, заходи завжди різні за змістом та формою. Концепцією загальношкільного базового заходу в цьому році була мрія про національну єдність, за яку український народ веде боротьбу і понині. Учні завчасно готували відповідну інформацію, яку вміло презентували, показуючи власну патріотичну життєву позицію. Діти емоційно сприйняли пісню гурту ТІК «Люби ти Україну!» та запропонували тут і зараз утворити живий ланцюг, як символ єдності України.

А ввечері на загальношкільному святі на честь відзначення Дня Соборності України відбувся марафон національно-патріотичного флешмобу. Кожна виховна група демонструвала танок під народні українські пісні, музичні хіти Софії Ротару, Руслани, груп ТІК та Океан Ельзи.

(За матеріалами Тимофеєвої Н.В. (заступник директора школи з навчально-виховної роботи), Короткової Л.М.,(вчитель історії))