Сьогодні, 23.06.2016р. відбулася зустріч кандидата на посаду ректора Нечипоренко В.В.

Сьогодні, 23.06.2016р. з 11.00 до 13.00, відбулася зустріч кандидата на посаду ректора комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна академія» Запорізької обласної ради Нечипоренко В.В. з науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками. На зустрічі також  були присутні і студенти Академії. Кандидат представив свою виборчу програму розвитку академії, розроблену з урахуванням потреб вітчизняної освіти і Запорізького регіону, а також стратегічних пріоритетів діяльності закладу.

Валентина Василівна відповіла на запитання робітників щодо подальшого розвитку академії в системі управління, освітньої діяльності, науково-дослідної та інноваційної діяльності, навчально-виховного процесу у загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів, діяльністі обласного центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів, інформатизації, бібліотеки та видавничої діяльністі, розвитку медичного підрозділу, матеріально-технічної бази, студентського самоврядування, фінансової діяльністі.

Організаційний комітет з виборів ректора