Свято «Останнього дзвоника» в Хортицькій національній академії

26 травня в Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії відбулося свято «Останнього дзвоника». Випускників прийшли привітати почесні гості: перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і представник регіонального відділення Укрсіббанку Мозгін Євген.

Для випускників цей останній дзвоник був трішки сумним, тому що для них його дзвін у стінах школи прозвучав востаннє. У цьому святі зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім.

За мить на екрані у фільмі-звіті промайнули сторінки історії рідної академії: конкурси, свята, олімпіади, зустрічі.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”286″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]До випускників 9-х, 11-х класів звернувся перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков,  який привітав їх зі святом і побажав здійснення всіх бажань і мрій, навчання за обраним фахом, щасливої життєвої дороги. Зі словами подяки відмітив високий рівень творчої праці ректора Валентини Нечипоренко і вручив Почесну грамоту, висловив щиру вдячність всім педагогам і вихователям, які завжди були поруч із вихованцями, торуючи нелегкі шляхи життєтворчості.

Естафету привітання прийняв представник регіонального відділення Укрсіббанку Мозгін Євген. У своєму вітальному слові він побажав випускникам успішного майбутнього, наполегливої праці і глибоких знань, які допоможуть їм стати успішними у подальшому житті. У подарунок від Укрсіббанку вихованці санаторної школи-інтернату отримали три комп’ютери.

Зі словами привітання до гостей, батьків і випускників звернулася ректор Валентина Василівна Нечипоренко. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів, і вони вирушають у самостійне доросле життя.

Ректор виказала впевненість, що більшість випускників уже сьогодні вибрали свій життєвий шлях – Хортицьку національну академію, побажала, щоб цей останній дзвоник став для них першим дзвоником в академію, а обраний шлях був щасливий.

Наші випускники побудують власну успішну долю, будуть гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни.
Валентина Василівна з глибокою вдячністю звернулася до педагогів і батьків, які вклали у своїх вихованців душу, серце і знання. Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати учням світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. На знак поваги і пошани до їхньої творчої праці разом із першим заступником голови Запорізької обласної ради Єгором Семенковим вручила почесні грамоти найсумліннішим вчителям та вихователям.

Зі словами вдячності рідній школі звернулися випускники, згадавши всі свята і перемоги, ювілеї й іспити, акредитацію. Незважаючи на певні труднощі, рідна альма-матер завжди підтверджувала свій високий рівень і статус, а вони, її вихованці, посідали перші місця на олімпіадах, брали участь в обласних фестивалях і завжди перемагали.

Словами і піснями подяки дорогій академії і шановним учителям, які йшли поруч з ними довгою дорогою мудрості, творчості і доброти, закінчили випускники урочистий захід. А наостанок дзвінко пролунав шкільний дзвоник, останній у їхньому житті, скеровуючи їх на нові життєві горизонти.