Єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя»

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”287″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

29 травня 2017 року у загальноосвітній санаторній школі-інтернаті Хортицької національної академії відбувся єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя». Основний меседж єдиного уроку – транспорт є вірним другом, але може бути не тільки корисним, а й небезпечним. Нехтуючи правилами дорожнього руху, можна стати жертвою своєї необдуманої поведінки на дорозі.

На виховних годинах учні повторили правила поведінки учасників дорожнього руху: правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв. Учні-спікери підготували стислі повідомлення про дорожні знаки, давали відповіді на запитання.

Вчителі початкових класів показали дітям профілактичні мультфільми з безпеки дорожнього руху.

Подібні заходи у закладі проводяться систематично і допомагають у доступній формі пояснити дітям, що виконання правил дорожнього руху – це їхня безпека! Особливо зараз, коли діти йдуть на літні канікули.

Прокрутити вгору