Тема тижня святкування Міжнародного дня логопеда «Хортицький фестиваль логопедичних ідей»

Студентами Хортицької національної академії був відсвяткований тиждень логопеда.

На святі були присутні: проректор з наукової роботи Хортицької національної академії, кандидат соціологічних наук, доцент, професор кафедри соціальної роботи Гордієнко Наталія Миколаївна; декан факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Лопатинська Наталія Анатоліївна; завідувач кафедри спеціальної освіти, кандидат психологічних наук, доцент Турубарова Анастасія Володимирівна, а також викладачі, студенти та співробітники Хортицької національної академії.

З 7 по 11 листопада були проведені різноманітні заходи наряду з дітьми шкільного віку:

• студенти 3 курсу на перервах проводили з дітьми молодшого шкільного віку школи дидактичні ігри, які створили власноруч
  • студенти 4 курсу представили студентам всіх груп презентації на тему «Видатні українські вчені в галузі логопедії».
  • студентки 2 курсу провели урок для учнів 4 класу на тему «Ми всі рівні»

Впродовж усього тижня тривав конкурс на кращу емблему логопедів серед студентів. Переможцем конкурсу стала емблема групи СО-2.