Тиждень дитячої та юнацької книги

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”335″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″]

З 26 по 31 березня 2018 року в Хортицькій національній академії пройшов неймовірно насичений і захоплюючий тиждень дитячої та юнацької книги, під час якого проведено низку цікавих, креативних заходів.

Особливо цікавою та пізнавальною була акція «Обміняй книгу». Учні поділилися своїми книжками з друзями та навзаєм отримали книгу від друга для себе.

На конкурсі-виставці «Я і моя книга» діти продемонстрували неординарні та креативні фото зі своїми улюбленими книжками. Усі бажаючі голосували за ті фото, що вподобали найбільше.  За результатами голосування визначено переможця, який отримав «книжковий» подарунок.