У кожного своя олімпійська зірка

19 січня в Хортицькій національній академії відбулася урочиста церемонія нагородження переможців учнівського проекту життєтворчості «Освітній Олімп-2017».
У святковій залі зібралися гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу вихованців, учителі, батьки, учні, щоб привітати найсильніших, найрозумніших, найдопитливіших у галузі знань.
Щорічну урочисту церемонію нагородження переможців учнівського проекту життєтворчості «Освітній Олімп-2017» відкрила ректор Хортицької національної академії Нечипоренко Валентина Василівна. Вона привітала гостей, батьків, учителів і юних олімпійців, відзначивши, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом із дитинства. – Ми пишаємося тим, що в нашій академії виростає талановита молодь-майбутня еліта нашої держави, велика надія вчителів і батьків на те, що Україна завдяки новій інтелектуальній генерації відродиться і розправить свої могутні крила. У своїй промові ректор оцінила плідну працю вихователів, вчителів, відмітила високий рівень досягнень учнів протягом 1семестру в предметних олімпіадах, фестивалях і конкурсах Міжнародного та Всеукраїнського рівнів, спортивних змаганнях.

Церемонію нагородження «Освітній Олімп» в різних номінаціях провели директор школи Гуменна Оксана Володимирівна та заступник директора з виховної роботи Тимофеєва Наталія Василівна. Усі вихованці-переможці були запрошені на червону доріжку, скупані в бурхливих оплесках присутніх й отримали персональні нагороди з номінацій, затверджених в академії: грамоти, цінні подарунки, м’які іграшки і солодощі для першачків.
Головною нагородою учнівського конкурсу «Освітній Олімп» став диплом «Зірка життєтворчості», який отримує найсильніший, той, хто завжди приходить на допомогу слабкішим і підвищує рейтинг нашого закладу в Україні своїми високими досягненнями. Володаркою славетного диплому виявилась учениця 10-Б класу Шиманович Ганна.
Свої подарунки переможцям також підготували й вихованці школи: звучали пісні від Білецької Єви, Сороки Анастасії, Резниченко Софії, створюючи урочистий настрій, свою оригінальну музичну композицію презентував ансамбль«Клавіші».
Урочисте свято завершилося фотосесією для всіх бажаючих на добру згадку про щасливі дитячі і юнацькі роки, злети й перемоги на вершинах Науки, Творчості й Спорту.