Забезпечити необхідними ресурсами всі комунальні заклади

16 січня Хортицьку національну академію відвідав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, що вже стало традицією у його повсякденній праці,- відвідування комунальних закладів обласної ради з метою ознайомлення з поточними питаннями їхньої діяльності, вивчення нагальних проблем для подальшого їхнього вирішення.

В академії він  ознайомився з організацією оздоровчого й навчального процесів, а також станом матеріально-технічної бази закладу. Ректор Валентина Нечипоренко ознайомила Єгора Семенкова з головними напрямками работи колективу академії. Особливу увагу було приділено центру ранньої соціальної реабілітации , де діти із серйозними захворюваннями отримують наряду з освітніми послугами цілий комплекс медико-психолого-соціальних послуг. Заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков побував у поліграфії, кабинетах лікарів, навчальних аудиторіях, ознайомився з роботою терапевтичого відділення.

– Ми поставили перед собою завдання – відвідати абсолюто всі комунальні заклади обласної ради – у сферах освіти, охорони здоров’я  та  інші. Оглянувши роботу цих закладів, ми впевнилися у тому, що там працюють професійні колективи. Сьогодні можу зробити однозначний висновок, що Запорізька обласна рада, як власник, робить усе можливе і виділяє достатньо коштів на обслуговування і забезпечення всім необхідним наші комунальні заклади.Практику відвідування комунальних закладів ми продовжимо, оскільки вона дає нам можливість найкраще зрозуміти специфіку роботи того чи іншого закладу і почути кожен колектив, його проблеми і побажання. Адже неможливо прийняти правильні і виважені рішення, коли ми не знатимемо ситуацію із середини. А обласна рада повинна бути впевнена в тому, що приймаються правильні рішення, і наші установи отримують достатнє фінансування, – наголосив Єгор Семенков.

Натомість Єгор Семенков запевнив, що всі питання, прохання і пропозиції почуті і взяті на контроль і в опрацювання.

Прокрутити вгору