«У світі тварин»

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”302″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Показать эскизы]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]Талановита художниця-осінь своїми яскравими фарбами надихає і нас створювати осінні  композиції з різних природних матеріалів.

Ось і вихованців загальноосвітньої санаторної школи-інтернату  Хортицької національної академії  яскрава красуня-осінь надихнула  організувати виставку творчих  робіт з овочів та фруктів «В світі тварин». В організації та оформленні виставки із задоволенням взяли  участь вихованці,  батьки та педагоги закладу.

На огляд було представлено руду кошачу родину з гарбуза від вихованців 9 групи, всіх вразив товстий та кумедний кіт-Ледащо, якого  виконали вихованці 7-ї групи. Веселий  пудель, вайлуватий ведмідь з діжкою меду вразили майстерністю виконання. Поруч із ними розташувалася поважна  черепаха Тортила,  над створенням якої працювали вихованці 6-ї групи. А маленькі фантазери 2-ї групи створили цілу казку «Теремок», де мешкають вовк із кабачків, жабеня з перцю та лисичка з моркви.

Діти працювали творчо, з великим задоволенням,  проявили  свої здібності  та любов до навколишнього світу.