Участь у 1-ій Міжнародній науково-практичній конференції “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КОМПЛЕКСНОЇ КОРЕКЦІЇ АУТИСТИЧНИХ ПОРУШЕНЬ”

На факультеті корекційної педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова 25-26 жовтня 2016 р. відбулася 1-а Міжнародна науково-практична конференція “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КОМПЛЕКСНОЇ КОРЕКЦІЇ АУТИСТИЧНИХ ПОРУШЕНЬ”.

Хортицьку національну академію представляла делегація однодумців центру ранньої соціальної реабілітації та факультету реабілітаційної педагогіки і соціальної роботи: Коломоєць Н.Т., Возчикова Н.В., Андріянова О.В., Книш Є.В., Прусакова В.Є., Лопатинська Н.А.

Цікавими  і  змістовними  були  матеріали   пленарного   та  секційного  засідань   Міжнародної  конференції.

Лопатинська Н.А., декан факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук 25 жовтня 2016 року виступила на секції «Особливості корекційної роботи з аутичними дітьми, які мають порушення мовлення» з проблемою «Психолінгвістичні механізми кодування та декодування мовлення дітей із розладами аутистичного спектра».

26 жовтня 2016 року учасниками конференції було відвідано 4 майстер-класи:

• «Стратегії роботи по урізноманітненню харчування дитини з РАС»;
  • «Використання розвиваючих іграшок у коррекційних заняттях з дітьми  з особливими потребами»;
  • «Формування вербальних навичок у дітей дошкільного віку з аутистичним спектром порушень»;
  • «Робота з дітьми з розладами аутистичного спектру за методикою ».

По завершенню конференції учасники отримали сертифікат  та  мали можливість поділитися науковим та практичним досвідом з колегами з різних регіонів України.

В подальшому отримані знання в цій сфері будуть використані під час навчальних занять для студентів та практичних працівників центру ранньої соціальної реабілітації Хортицької національної академії.