Участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції

Участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній студентській  конференції “Теоретико-методична спадщина Івана Гавриловича Єременка і сучасність (до 100-річчя від дня народження)”.

З метою зростання рівня підготовки студентів до здійснення психолого-педагогічної  науково-дослідної діяльності, формування в них метанаукових компетентностей, студенти 3 та 4 курсів спеціальності 016 «Спеціальна освіта» факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи взяли участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній студентській  конференції “Теоретико-методична спадщина Івана Гавриловича Єременка і сучасність (до 100-річчя від дня народження)”. Студентська конференція відбулася 24 жовтня 2016 року в гуманітарному корпусі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

З вітальними словами до учасників конференції звернулися: Шеремет М.К., доктор педагогічних наук, професор, заступник декана факультету корекційної педагогіки і психології з наукової роботи та міжнародних зв’язків ФКПП НПУ імені М.П. Драгоманова, завідувач кафедри логопедії; Семенишена Т.О., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри тифлопедагогіки, вчений секретар ради НТТ СМ ФКПП НПУ імені М.П. Драгоманова, Колесник І.П., кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри психокорекційної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова.

В роботі конференції взяли участь студенти 13 вищих педагогічних навчальних закладів із різних регіонів України і 1 студентка Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка.

Про підвищення рівня наукового зростання свідчить якість виступів на конференції: Кравцової Каріни, Скориченко Анастасії, Ремез Дарини, Пенькової Дар’ї, Саєнко Тетяни.          Студенти гідно представили Хортицьку національну академію. Продемонстрували високий освітній рівень та глибокі знання у сфері логопедії,  представили розробки та методики роботи з дітьми з особливими потребами.

По завершенню конференції, учасники отримали сертифікат  та  мали можливість поділитися науковим та практичним досвідом зі студентами з різних регіонів України.

Відповідальні особи:  Лопатинська Н.А., Возчикова Н.В., Жужа Л.О.

Прокрутити вгору