ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ. ФІЛОЛОГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ

Українська… «неймовірні можливості для розвитку»
🧱 Мова є однією із найважливіших цеглинок у фундаменті кожної нації. Саме у ній відображено й зафіксовано найглибші витоки свідомості народу та його ментальність, закодовано народну мудрість і споконвічні знання. Мова – це генератор, найвища форма патріотизму і ключ до вивчення історії, традицій, культури.
✍️ Філологічний профіль може стати чудовою базою для кар’єри в сферах, пов’язаних зі словом, наприклад, у наукових дослідженнях, журналістиці, рекламі, письменництві, перекладі та інших. Вагомим бонусом також стане якісна підготовка до майбутніх ЗНО/НМТ.
👩‍🏫 Ми, філологи, маємо унікальну здатність зробити з мовчуна суперспікера, балакуна, говоруна, лепетуна, баляндрасника, торохтія, щебетуна, цокотуна. Мотивуємо говорити й писати правильно, розмаїто, насичено, відкривати світ літератури по-новому, підтримувати, стимулювати, бути другом і опорою в пізнанні української.
🤓 Якщо хочете стати ерудованим, культурним та творчим – не вагайтеся та вступайте на філологічний профіль! Тут вас чекають цікаві динамічні заняття, супровід у конкурсах всіх рівнів, можливість участі у МАН та міжнародних проєктах, на кшталт Destination Imagination, адже наш заклад має позначку «Місце інновацій та креативності» та неймовірні можливості для розвитку!
Прокрутити вгору