Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2016»

25-27 жовтня 2016 року відбулася важлива подія освітньої галузі України – Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2016». Форум був проведений у Київському Палаці дітей та юнацтва за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

На Міжнародному форумі презентувалися досягнення національної освіти в реформуванні галузі, досвід інтеграції до європейського освітнього простору. Упродовж трьох днів роботи педагоги, науковці, фахівці та відвідувачі мали можливість спілкуватися із представниками навчальних закладів, обмінятися практичним досвідом, ознайомитися з інноваційними педагогічними технологіями.

Достойно презентувала свої досягнення на Міжнародному форумі і Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія. Біля виставкового стенду закладу постійно збиралися відвідувачі, які цікавилися науково-методичними напрацюваннями в галузі комплексної реабілітації та інтеграції молоді з інвалідністю в сучасний освітній простір.

У конкурсі з тематичних номінацій, проведеному в рамках Міжнародного форуму, Хортицька національна академія здобула перемогу в номінації «Інноваційний проект «Сучасна школа – якою має бути? Ідеї, концепції, практика» і отримала диплом лауреата конкурсу І ступеня. У конкурсних матеріалах на тему «Інноваційний проект «Сучасна школа життєтворчості – якою має бути?» розкрито інноваційний досвід 23-річної діяльності колективу на засадах педагогіки і психології життєтворчості особистості та проаналізовано систему роботи закладу як сучасної школи, школи XXI століття.

На фото: з виставкою Хортицької національної академії ознайомилися знані освітяни: Президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович, Директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Озерова Тетяна Ярославівна, науковий керівник експериментальної діяльності Хортицької національної академії Єрмаков Іван Гнатович та інші фахівці.