Міжнародний день студентів

17 листопада у святковій залі Хортицької національної академії вся студентська родина, починаючи з «новоспечених» першокурсників і вже досить креативних і ґонорових майбутніх випускників, святкувала Міжнародний день студентів. Натхненні мелодії, студентські пісні, вітання, усмішки-вся ця атрибутика чудового настрою налаштовувала на урочистість. Здавалося, що і ректорат, і викладачі, присутні на святі, подумки повернулися в далекі, незабутні дні свого студентства. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у професії, науці, культурі.

З Міжнародним днем студентів усіх присутніх у залі привітала ректор Хортицької національної академії Нечипоренко Валентина Василівна. Ректор почала свою промову із трагічних витоків свята, наголосивши на тому, що не таким легким був цей шлях до визначної події. Разом із тим для студентів прозвучала чітка настанова, яким повинен бути справжній педагог, людина, озброєна не лише глибокими знаннями, а й терпінням, умінням прийняти і зрозуміти кожну дитину, незалежно від власних уподобань, бо кожна дитина, що прийшла у цей світ, варта поваги і людського щастя. Яка людина, такий і світ, що її оточує, і бажано, щоб цей світ був сприятливим для кожного з нас, бо вчителі є інженерами людських душ. За нашими студентами- майбутнє: через 10-15 років вони будуть спроможні створити основу колективу академії, продовжити естафету старшого покоління. Нечипоренко В.В. запропонувала в цей день нагородити більш креативних, більш активних студентів преміями, грамотами, при цьому виділивши молодь з особливими потребами, і побажала всім міцного здоров’я, подальших успіхів у досягненні власної мети.

Завдяки творчій насназі небайдужих, креативних і впевнених у своїй справі студентів на святі були добрі жнива. Концерт, підготовлений студентами академії, нагадував казку-феєрію, наповнену енергетичною динамікою, художньою майстерністю, власним креативом кожного артиста. На такий вибух емоцій, бажання перетворити сцену на міні-театр мініатюр давно вже сподівалася академія. Захоплюючими були танок і пісня «Лісапет» студентів факультету реабілітаційної педагогіки,  сценка-зустріч студентів академії через 50 років викликала доброзичливі усмішки, а танок колективу «Воробушки», виконаний студентками1 курсу факультета мистецтва і дизайну, зруйнував всі стереотипи.

Як завжди, дует гумористів, до складу якого увійшли студенти Мальона Костянтин і Семенцов Валерій, своїм уроком логопедії просто збурив залу. Зачарували своєю високою естетикою вбрання студенток 4 курсу факультета мистецтва і дизайну «Німфи», створивши кольоровий світ казки. Модернізована казка «Ріпка» у виконанні студентів 1 курсу мистецтва і дизайну, безумовно, перевершила всі сподівання глядачів у всіх напрямках: артистичність подачі, оригінальність костюмів, музичне оформлення, індивідуальна майстерність кожного персонажа. Обдаровані студенти на «ура» зарекомендували себе у святковому концерті, подарувавши своїм викладачам незабутні хвилини чудового настрою. Свято закінчилося неперевершеним світлодіодним шоу, яке, як здалося присутнім, перенесло всіх на казкову планету. По закінченні концерту викладачі і студенти були запрошені до святкового фото.

Прокрутити вгору