Залишайся активним під час карантину

https://www.facebook.com/110981823823809/videos/1152302401779771/

За сприяння Міністерства освіти і науки України в загальноосвітніх навчальних закладах набуває популярності спортивний рух «JuniorZ», що спрямований на розвиток серед школярів здобувачів освіти здорового способу життя.
«Людина повина творити завжди, незважаючи на те, якими б неймовірними і нездійсненними не здавалися Ваші цілі, продовжуйте мріяти!».
Під таким гаслом учні загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії взяли участь у Всеукраїнському спортивному русі Олександра Педана «JuniorZ». Головна умова конкурсу –запис на відеозйомку своїх занять фізичною активністю та завантаження їх в соціальну мережу Instagram.
Саме наші 12 учнів отримали перемогу та увійшли у сотню перших щасливчиків на отримання наборів WOW-боксів. Рухаймося з нами за будь-яких умов!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”359″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Прокрутити вгору