ЗДОБУТКИ ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ

🧩 Науковий ліцей пишається своїми учнями, які в рамках святкування міжнародного дня числа Пі організували команду «Невгамовні з міста Пі» та впродовж трьох днів змагались у конкурсі командних головоломках «Командоломки. Пішачки» від МАН.
🤔 Високий рівень логіки та ерудиції, кмітливість, винахідливість, креативність і глибокі знання з математики продемонстрували наші старшокласники: Ярослав Адамов, Вероніка Доценко, Марія Мартинова, Анастасія Труфанова та Кароліна Шавло.
🤓 Для наших ліцеїстів випала чудова нагода «прокачати» математичні вміння, тренувати логічне мислення, просторову уяву та позмагатися командою в математичній першості з достойними суперниками.
🤩 На власному досвіді знаємо, що в науці є місце веселощам та нестандартним завданням, адже багато наукових досліджень і винаходів виникають саме завдяки неочікуваним підходам та нестандартним рішенням.
🎲 Математика може бути дуже захоплюючою і цікавою наукою, а її вивчення стане справжнім задоволенням, якщо ви знайдете людей, які допомагають полюбити математику або зафанатіти від неї ще більше…
Прокрутити вгору