Здоровий спосіб життя – це просто і важливо

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”306″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Показать эскизы]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]В загальноосвітній санаторній школі-інтернаті Хортицької національної академії у 1-9-х класах у перший тиждень жовтня пройшли тематичні уроки «Я обираю здорові звички».

Інтерактивні форми уроків сприяли усвідомленню цінності життя, прагненню до здорового способу життя.

Наприклад, учні третього класу обрали девізом уроку: «Здоров’я – найдорожчий скарб» та в процесі дослідницької роботи дійшли висновку, що 60 хвилин фізичної активності щодня необхідні для зміцнення здоров’я.

У другому класі під час уроку-гри «Лабіринт здоров’я» діти набували компетенцій щоденно дотримуватись корисних для здоров’я звичок.

Під час спільного уроку четверокласники допомогли першокласникам зрозуміти, що здорове харчування – це просто. А у групових малюнках дітей було відображено, як вони розуміють здоровий спосіб життя.

Квест для учнів 5-6-х класів «Що ти знаєш про здоров’я?» дав змогу розширити діапазон знань про руйнівний вплив шкідливих звичок на здоров’я, про переваги щоденної фізичної активності. Продуктивною частиною уроку була розробка меню здорового харчування.

Інтерактивна гра «Океан життєвої компетентності» на тему «Обираємо здорові звички» для учнів 7-9-х класів допомогла їм зосередити увагу на базових принципах здорового харчування, на пошуку істини «Здоровий відпочинок», визначитись у впливі на здоров’я корисних і шкідливих звичок та способах захисту себе від інфекційних хвороб, зокрема від ВІЛ.

В ході уроків учні дійшли висновку, що здоровий спосіб життя – це просто і важливо, що багатьох захворювань можна уникнути завдяки правильному харчуванню, фізичній активності, уникненню шкідливих звичок.