Низький уклін учителю, який дарує нам крила щодня

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”305″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Показать эскизы]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]29 вересня в Хортицькій національній академії відбулося професійне свято – День працівників освіти, яке зібрало в дружнє, тепле коло велику вчительську родину та стало справжнім виявом людяності, доброти і поваги до праці педагога.

До участі у святкуванні урочистої події були запрошені почесні гості, шановні батьки.

Ректор Хортицької національної академії Нечипоренко Валентина Василівна звернулася до присутніх у залі зі словами щирої вдячності,  привітала їх із професійним святом, побажала життєвої наснаги і творчих успіхів на освітянській ниві:

«Дорога хортицька родино! Це найпрекрасніше професійне свято на землі – учителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, у який відзначаються роль і заслуги вчителів, важливість цієї професії на землі, їхній неоціненний внесок у розвиток освіти і суспільства. Досить важко переоцінити той вклад, який щоденно вноситься вами, шановні колеги, у становлення та розвиток особистості кожного учня. Завдяки вашій копіткій праці, вашому досвіду і педагогічній майстерності учні, студенти залучаються до процесу пізнання, а в перспективі зростають спеціалісти, які володіють сучасними унікальними реабілітаційними методиками, конкурентоспроможні на ринку праці, люди з високими моральними принципами. Ми пишаємося нашим золотим учительським фондом, а також молодими кадрами- вчителями і вихователями, випускниками нашого закладу, які пов’язали своє сьогодення і майбуття з Хортицькою національною академією, з країною щасливого дитинства і безмежної юності, які з гідністю прийняли естафету знань і умінь від своїх мудрих наставників».

На свято завітали вчителі – ветерани педагогічної праці, чия трудова біографія розпочиналася у кінці 50-их і проходила новаторськими стежками крізь 60-90 роки минулого століття.

Найкращим із педагогів було урочисто вручено грамоти, подяки, Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Цей день – найулюбленіше свято не тільки самих учителів, а й учнів. Найщиріші побажання міцного здоров’я, любові, успіхів у житті та творчих злетів й слова вдячності за щоденну працю лунали у виступах вихованців академії.

Це день квітів, привітань, яскравих виставок та святкових концертів, які підготували художні колективи, а також юні майстри сольного виконання. Подарунком для учасників свята став концерт у виконанні народного художнього колективу «Інклюзив» Хортицької національної академії. Піснею «Вам, любі, дорогі учителі!» своїх улюбленців вітали Худік Софія та вокальний ансамбль «Ровесники», досить емоційно і майстерно своє привітання представили інструментальні ансамблі: «Джаз» (клавіші), «Бумс-Супер», інструментально-вокальна группа «Легенда». Неперевершеною романтикою наповнена пісня «Місто спить» у виконанні педагога С.Л.Чекатуєвої і її вихованки Рєзниченко Софії, особливим хистом і майстерністю зачарував вальс, презентований глядачам хореографічним ансамблем «Dance way». Своє привітання- чарівливий, веселий танок «Лєтка-єнька»- глядачам подарував хореографічний ансамбль «Dance way»- молодша група.

Казкову атмосферу створили своїми показовими виступами дитячі ансамблі «Клас!», «Домісолька», досить захоплюючою була презентація дитячих думок «Колаж всіх викладачів». Вокальний ансамбль «Ровесники», хор учнів школи та  хореографічний ансамбль «Dance way» завершили свято патріотичною піснею «Молодь України». Наостанок всі присутні були запрошені до святкової фотосесії на добру згадку про чудові шкільні роки.