Життя і творчість без обмежень

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”313″ sortorder=”2114,2115,2116,2117,2118,2119,2120,2121,2122,2123,2124,2125,2126,2127,2128,2113″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Показать эскизы]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]5 грудня в Хортицькій національній академії відбулася  урочиста презентація ХI Міжнародного інтеграційного фестивалю дитячої життєтворчості «Шлях до Успіху 2018», присвяченого Міжнародному дню людей з особливими потребами.

Святкова зала академії урочисто зустрічала гостей, друзів, меценатів, які постійно долучаються до цього заходу і є активними його учасниками. До вихованців Хортицької національної академії на свято завітали почесні гості- представники металургійного комбінату «Запоріжсталь». Це добрі друзі Хортицької національної академії, які турботливо піклуються про щасливе, повноцінне життя наших вихованців. Саме сьогодні, у цей святковий день , відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика, який малеча отримала завдяки участі у конкурсі  « Ми – це місто».

Слово для привітання присутніх було надано проректору Хортицької національної академії Поздняковій-Кирбят’євій Елліні Геннадіївні. У своїй промові вона наголосила на тому, що сьогоднішнє свято є стартом для проведення улюбленого Міжнародного інтеграційного фестивалю життєтворчості для дітей та молоді з особливими освітніми потребами «Шлях до успіху», який є традиційним для закладу, а також відмітила високе значення перемоги академії  у конкурсі « Ми – це місто», яка дала змогу отримати дитячий майданчик для вихованців закладу, а також представила гостя свята, депутата Запорізької облради Криля Ярослава Миколайовича.

Криль Ярослав Миколайович подякував колективу і вихованцям  за гостинність і сердечну зустріч у стінах академії, запросив до участі у наступних конкурсах і натхненно запевнив, що майбутнє закладу будуватимемо разом, недарма він є флагманом інклюзивної освіти, тому має право нарощувати свій духовний і матеріальний потенціал, щоб вийти на рівень сучасного європейського закладу.

Протягом усього свята присутніх вітали вихованці Народного художнього колективу дитячого музичного реабілітаційного театру «Інклюзив», відкрив урочистість вокальний ансамбль «Ровесники» піснею «Мости над Дніпром», а ансамбль жестової пісні «Чисті роси» у складі студентів та науково-педагогічних працівників ще раз підтвердив, що головне в суспільстві-це діти.

Дитячі і юнацькі колективи своїми яскравими виступами створили в залі атмосферу родинного вогнища, по-особливому звучали у їхньому виконанні пісні, закликаючи до миру, дружби, взаєморозуміння. Свій музичний подарунок-привітання  також презентував інструментальний ансамбль «Клавіші» (молодша група).  Цих талановитих, мужніх і міцних духом особистостей зала зустріла гучними оплесками. Свої усмішки та чудовий настрій подарував хореографічний ансамбль «Dance way».  Щирими оплесками вітали присутні випускника Хортицької  академії, переможця Міжнародних фестивалів та конкурсів Олега Оніщука, який своєю піснею запевнив, що все буде добре, доки ми шануємо і поважаємо один одного. Свій чарівний вальс подарували вихованці театру «Інклюзив», а пісня Сороки Анастасії викликала почуття гордості за нашу Батьківщину.

Від усього серця вихованці закладу привітали шановних військовослужбовців з Днем збройних сил України, яке святкують 6 грудня, висловили щиру вдячність всім тим, хто зараз захищає нашу країну. З урочистим святом піснею «Будем жити! Бо не вмерла Україна!» привітала всіх українців вокально-інструментальна група «Легенда».

Міжнародний інтеграційний фестиваль життєтворчості для дітей та молоді з особливими освітніми потребами «Шлях до успіху» і всі інші заходи, спрямовані на соціалізацію дітей і молоді з особливими потребами, показують, що вони можуть бути і стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями,  політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Отже, ХI Міжнародний інтеграційний фестиваль дитячої життєтворчості «Шлях до успіху 2018» під гаслом «В таланті кожної дитини відкриєм зірку світову!» стартував 5 грудня 2017 року. Сьогодні на нашому сайті розміщено Положення про фестиваль, який відбудеться  1червня 2018р. Чекаємо зустрічі з нашими давніми друзями, сподіваємось на нові знайомства.