Майстер-клас з розпису імбирних пряників «Песик, що дарує радість»

Напередодні Дня Святого Миколая у родинному колі Хортицької  національної академії серед учнів початкових класів відбувся майстер-клас з розпису імбирних  пряників.   У співпраці з пекарнею «Пряня»  «шукачі нових відкриттів» з величезним задоволенням  розмалювали яскравими різнокольоровими  харчовими фарбами  смачненькі пряники! До рук «маленьких академіків» потрапили подарунки  у вигляді кумедних песиків, які заграли барвистою веселкою, несхожих один на одного, солодких композиційних  шедеврів!

Майстер- клас був веселим, цікавим, захоплюючим!  Малеча отримала безліч позитивних емоцій, незабутніх вражень,  які створили  гарний настрій напередодні новорічних свят. По завершенні творчого процесу  дітлахи з великим задоволенням поласували власноруч створеними  чудо-пряничками, що перетворилися на справжні мистецькі витвори!