Зі святом Весни і вічної молодості!

7 березня в Хортицькій національній академії лунали мелодії весни і славили найкращу на землі жінку–Матір і Кохану- грандіозним святковим концертом «Вітаємо зі святом Весни!» На свято вихованці загальноосвітньої санаторної школи-інтернату запросили найдорожчих у світі жінок–матусь, бабусь, учителів, вихователів і всіх чарівних жінок, які йдуть з ними по життю поруч. У святково прикрашеній залі для найдорожчих, найулюбленіших веселковим розмаїттям лунали чудові пісні і музичні композиції, створюючи бадьорий, чудовий настрій. Сцена перетворилась на острівець весняного романтичного настрою, бадьорих музичних ритмів. Свято весни відкрила ректор Хортицької національної академії Нечипоренко Валентина Василівна побажаннями любові, щастя, весняних усмішок і повсякденних родинних гараздів нашим чарівним, милим жінкам. Естафету вітання продовжила депутат Запорізької обласної ради Ковиліна Тетяна Миколаївна сердечними словами поваги і пошани до жінки-матері, жінки-трудівниці. Вихованка санаторної школи-інтернату Худик Софія відкрила святковий концерт піснею «Весна», яка подарувала кожній жінці, присутній у залі, святковий настрій і океан ніжних, душевних спогадів. Не менш запальним був весняний танок «Джайв» у виконанні хореографічного ансамблю «Dance Way», який підкорив усіх бурхливою енергією і красою виконання, зірвавши море гучних аплодисментів. У виконанні Янчева Олександра прозвучала романтична, прониклива пісня «Мама», в якій дарувалася любов і повага, ніжність і вдячність найкращій жінці на землі – Матусі. Пісня «Косички» у виконанні вихованців санаторної школи: Щербака О., Сміюхи Р. та Павлюк В. повернула матусь у щасливі роки їхнього дитинства і залишила в душі теплі промінчики сонця. Ніжно й милозвучно лунало музичне привітання від Доржу Домініки. Своїм святковим привітанням і оригінальністю його виконання у супроводі музичної композиції захопив дитячий інструментальний ансамбль «Бумс» разом зі своїм незмінним креативним керівником Рахимовою Валентиною Костянтинівною. Інструментальний ансамбль «Клавіші» збурив залу своєю емоційною музичною композицією «Нестаріючий караван. Джаз.». Ніжно, душевно і сильно прозвучала лірична пісня «Лелеки» у виконанні Маловічко Євгенії. Романтична і незрівнянна пісня «Confessa» Олега Оніщука просто полонила залу своєю глибиною закоханої італійської душі. Букет яскравих квітів у вигляді романтичних пісень, ліричних привітань, гучних, бадьорих, енергійних, і нотку весняного веселого настрою подарували милим жінкам вихованці закладу: Лисенко Тетяна, Дмитрієва Юлія, Худик Софія і талановита малеча з ансамблю «ШикардоSS» в образі милих клоунів з оригінальними музичними уподобаннями. Урочистим віночком святкового заходу стала натхненна пісня «Барви рідної землі» у виконанні вихованців санаторної школи. Протягом усього свята на сцені виступав народний художній колектив дитячого музичного реабілітаційного театру «Інклюзив» Хортицької національної академії. Весняне свято закінчилося спільною фотосесією.