Зима завітала до бібліотеки!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”315″ sortorder=”2148,2142,2143,2147,2144,2145,2149,2146,2150″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Показать эскизы]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]Ось і прийшла чарівниця Зима! Закрутила холодним вітром, вкрила дороги тонким хрустким льодом, одягла людей у теплі речі і, звичайно ж, принесла з собою свята.

12 грудня співробітники бібліотеки провели для учнів  3-4-х класів загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хотрицької національної академії пізнавально-ігрове заняття «Чарівниця Зима».

Про зимові дива, про красу природи і про те, як готуються тварини до приходу зими, і йшлося на заході.

Школярі  із задоволенням зустріли гостю-красуню Зиму, виразно читали вірші та  розгадували загадки. Малюки презентували свої малюнки на зимову тематику та розповіли, чим приваблює їх зима.

Доповненням заходу стали книжкова інсталяція  «Новорічна ялинка» та виставка-експозиція  «Біла зимонька прийшла – саньми свята привезла». На виставці представлені видання, присвячені зимовим святам, збірники різдвяних повістей та оповідань для дітей, «зимові» казки та багато іншого.