Зустріч з майстром спорту по дзюдо

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”304″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Показать эскизы]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]20 вересня 2017 р. в актовій залі Хортицької національної академії відбулася зустріч учнів з віце-президентом, заслуженим тренером України, майстром спорту по дзюдо, старшим тренером СК «Канокан» Тахмазовим Вахідом Ісмаїловичем та його командою.

Під час зустрічі гості розповіли про історію розвитку дзюдо, українських видатних спортсменів, внесок запорізької команди дзюдоїстів в скарбничку збірної команди України. Продемонстрували різні прийоми дзюдо для самооборони в життєвих ситуаціях. Наприкінці зустрічі відбулась прес-конференція зі спортсменами.

Наостанок Вахід Ісмаїлович побажав вихованцям школи успіхів у досягненні високих спортивних результатів, наполегливості та волі до перемоги.

Дякуємо талановитим людям за приємний  та корисний час спілкування.