День захисника України в Хортицькій національній академії

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”307″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Показать эскизы]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]13 жовтня в Хортицькій національній академії, в актовій залі, відбулося свято – День захисника України, на яке були запрошені військовослужбовці, учасники АТО, ветерани війни та військової служби.

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня  у День святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва і Днем визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників, 75-ою річницею створення УПА.

Урочистий захід розпочався з Гімну України у виконанні вокального ансамблю «Ровесники».

Щирими словами подяки учні склали повагу і пошану всім тим, хто боровся і бореться за незалежність України, починаючи з ратних подвигів  славних козаків і буремних років початку ХХ століття. Учасники урочистого заходу переглянули  відеоколаж «Козацтво», в якому гетьмани й козаки – це окрема епоха, це символ сили і гордості нашого народу, про що свідчить їхній незламний героїзм та патріотизм.

І нині народ України, його найкращий цвіт, батьки і сини платять дорогу ціну-ціну власного життя за незалежність, за мирне небо і ясне сонце над нами. Зворушливо прозвучали пісні учнів – Янчева Олександра та Лисенко Тетяни. Не йдуть у забуття і не стираються у пам’яті людській великі подвиги і великі трагедії  нашого народу.

Вшановуючи пам’ять загиблих воїнів України, славетних козаків і військовослужбовців, що стояли на обороні міста Запоріжжя у Другій світовій війні, бійців Національної гвардії, прикордонників та добровольців і усіх учасників АТО на  сході України, в залі було оголошено хвилину мовчання.

Протягом усього свята студентські й учнівські художні колективи, зокрема вокальний ансамбль «Ровесники», хореографічний ансамбль «Dance Way»,  вітали присутніх, всю рідну Україну зі святом, даруючи їм натхненні патріотичні пісні, що прославляють славні подвиги і незламний дух захисників України, зміцнюють віру в гідне сьогодення і майбутнє народу. Солісти – Зінченко Ярослав, Худік Софія вокальний ансамбль «Ровесники» – у своїх піснях відтворили мужній образ захисників Вітчизни, запевнили, що небо нашої матінки України буде мирним, оскільки його оберігають нащадки славних козаків.

По закінченні свята відбулася урочиста церемонія покладання квітів на могилі Невідомого солдата.