Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячується

20 лютого в Хортицькій національній академії, зокрема в загальноосвітній санаторній школі-інтернаті, відбулася лінійка , присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. В актовій залі зібралися вчителі, вихователі й вихованці , щоб засвідчити свою пошану і подяку тим, хто під час Революції гідності, в буремні події зими 2014 року, змінив хід історії країни, віддав своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

На лінійці було продемонстровано фільм, пронизаний пекучим болем і людською трагедією, присвячений подіям Революції гідності, мужності простих українців, зовсім юних, а часом із глибокою сивиною, які одностайно стали на захист людської честі й гідності проти злочинного насильства влади в Україні.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні,  загиблих на Майдані, та захисників України і передали низький уклін матерям і батькам, що виховали таких синів і дочок. Не згасне пам’ять і про героїв-воїнів АТО, які загинули за цілісність, гідність і свободу нашої держави.

Прокрутити вгору