Майстер-клас з цивільної оборони «Вогонь – не іграшка»

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”303″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Показать эскизы]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]21.09.2017 року, в рамках Місячника безпеки життєдіяльності, для учнів загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії провідним інспектором  відділу запобігання надзвичайним ситуаціям ЗМРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області, капітаном служби цивільного захисту Оганезовим Р.О. та рятувальниками Вознесенівського району  проведено профілактичну бесіду «Вогонь – не іграшка».

Вогнеборці продемонстрували технічне оснащення пожежно-рятувального автомобіля,  провели майстер-клас по ліквідації пожежі. Для цього рятувальники  загасили умовну пожежу за допомогою подачі води від пожежної автоцистерни.

Капітан служби  ЦО нагадав  дітям про важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності у повсякденному житті. Учасники заходу спробували самостійно використати вогнегасники.

Такі зустрічі дарують підростаючому поколінню не лише незабутні враження, а й важливі знання, які знадобляться їм для безпечного життя.