Торуємо свій шлях у майбутнє

Осінній ранок 18 листопада видався на диво сонячним і спокійним, наче на замовлення студентів Хортицької національної академії, які вирішили в цей день всі дружно вийти на свято Праці у реабілітаційний парк, бо не змогли знехтувати такою чудовою дниною. Напередодні, на заході, присвяченому Міжнародному дню студентів, ректор Хортицької національної академії Нечипоренко В.В., звертаючись до студентів, закликала їх бути впевненими в майбутньому, долучатися до його розбудови, наголосила на тому, що академія любить активних, бути активним в академії -цікаво й корисно і для себе, і для суспільства.

На сумісну «толоку» в реабілітаційний парк прибули студенти, викладачі, працівники академії, всі, кому небайдуже «завтра» о. Хортиця, тим паче, що на цій історичній території вони уже з весни почуваються господарями і завжди раді долучитися до благородної справи – змінити рідний світ на краще.

На гомінких ділянках доладно працюють студенти; заповідна зона, захаращена листям, хмизом і зламаними вітром галузками, на очах змінює свій вигляд. Активності й майстерності студентів можна позаздрити, адже саме вони причетні до того, наскільки швидко і вправно змінюється картина осіннього парку. Він наче помолодшав: смарагдові туї й розлогий ялівець звільнилися від опалого пожовклого листя, вичищені доріжки стрічками- змійками майнули у вікові хащі столітніх дубів. Дух натхнення і творчості бадьорить молодь, а під умілими молодечими руками клумби, засипані почорнілим листям, набувають певних обрисів. Долею реабілітаційного парку також переймається депутат Запорізької облради Кріль Ярослав, направлена ним  транспортна «важка техніка», а саме самоскиди, для вивезення сміття, перетворили важку роботу на дитячу забавку.

Питаємо у студентів про настрій, відповідають душевно: «Але ж це наше, рідне, то чому б і не подбати. Готуємо подарунок, райський куточок, котрий радо прийме сім’ї дітей з особливими потребами. Сподіваємося, що їм буде тут затишно і зручно».

А ось і обідня перерва із класичними студентськими смаколиками: духмяні пиріжки з картоплею, капустою, яблуками і гарячий чай мають додати всім молодецького ентузіазму.

Свідомість людини, в якому б столітті вона не жила, завжди базується на вірі в дружбу, любов, майбутнє, і це головна мотивація її діяльності. Отже, творіть і даруйте красу всім, хто її потребує, а особливо -дітям.

Прокрутити вгору