Щоб бути впевненими на дорозі

7 червня Хортицьку національну академію відвідали інспектори дорожньої патрульної поліції Запоріжжя: Власенко Марина, Будовський Євген, Кириченко Ірина. Захід розпочався з нагадування про правила дорожнього руху і правил для пішоходів у вихованців академії з чудового мультфільму, де в дійовій формі гри були представлені порушення правил на дорозі водіями, а також їх наслідки. По закінченні мультфільму інспектори почергово провели з дітьми цікаву тематичну вікторину «На улице – не в комнате, всегда, ребята, помните!», а також загадали загадки про пішохідний перехід, правила велосипедиста, використання жезла тощо. Діти були досить активними у відповідях. Вони добре знали, що таке острівець безпеки і коли він використовується, функції зебри, як правильно переходити дорогу , правила регулювальника на перехресті. А потім інспектори запросили вихованців на вулицю, де вершиною спільної радості стала можливість сісти в патрульну машину і дослідити її з середини: як вона працює, як подає звукові сигнали, як працює гучномовець. З інспектором Будовським Євгеном діти грали у «справжніх» інспекторів: надівали бронежилети, вчилися користуватися жезлом на перехресті, кайданками для порушників. Усе це викликало у вихованців море захоплення і позитиву. А насамкінець вони отримали чудові подарунки від інспекторів за змістовні знання правил дорожнього руху: альбоми для малювання, кольорові олівці і яскраві фарби, щоб намалювати свою майбутню професію, а, можливо, і своїх гостей, які подарували їм такий чудовий день.